Haydi Antalya! Gün Birlik Olma Günü

6 Şubat 2023, Pazartesi - 12:50
Haydi Antalya! Gün Birlik Olma Günü
Kepez Belediyesi ve Kepez Vakfı işbirliğiyle Kahramanmaraş’ta 7.4 büyüklüğünde yaşanan ve 10 kentin etkilendiği felaketteki depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı. Yardım kampanyasını sosyal medya hesaplarından duyuran Başkan Tütüncü, “Haydi Antalya! Gün Birlik Olma Günüdür” diyerek, yardım çağrısında bulundu.

Antalya’nın Kepez İlçesi,  Kahramanmaraş’ta 7.4 büyüklüğünde yaşanan ve Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya ve Hatay’ı da vuran felaketten etkilenen depremzedeler için tek yürek oldu. Kepez Belediyesi ve Kepez Vakfı işbirliğiyle depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yardım kampanyasını sosyal medya hesaplarından; “Gün birlik olma günü.. Belediyemiz ve Vakfı’mız işbirliği ile depremzede kardeşlerimize yardım kampanyası başlattık. Isıtıcı, battaniye ve gıda malzemesi yardımlarınız için; 0 242 310 58 58, dahili 2500-2502-2503-2504-2505” ifadelerini kullandı. Başkan Tütüncü’nün sosyal medya hesaplarından yaptığı yardım çağrıları üzerine vatandaşlar, depremzedeler için tek yürek oldu. Kepezliler, depremzedelere ulaştırılması için ısıtıcı, battaniye ve gıda yardımında bulunuyor.

Kepez Belediyesi, Elazığ ve Malatya depremi ile Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde meydana gelen yangın felaketinde de yardım seferberliği başlatmış, ekipleriyle de yaraların sarılmasına destek olmuştu.
 
Haydi Antalya! Gün Birlik Olma Günü
Haydi Antalya! Gün Birlik Olma Günü
Haydi Antalya! Gün Birlik Olma Günü