Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’in sultanlarından ilk galibiyet
5 Mayıs 2024, Pazar - 17:37Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol A Takımı, Bölgesel Lig Final Müsabakalarında ilk rakibi Bodrum Doğuş Spor Kulübü’nü 3-0 yenerek 2’inci Lig’e geri dönme yolunda ilk adımını attı. Antalya şampiyonu olarak Denizli’de düzenlenen finallere katılan Kepez’in file sultanları, ilk karşılaşmayı zorlanmadan kazandı. Gruplarından birinci çıkarak doğrudan 2’inci Lig’e yükselmeyi hedeflediklerini belirten Başantrenör Koray Turgut, “Kepez’i voleybolda ligde temsil etmek istiyoruz. Bu hedefle iyi bir takım kurduk. Kalan maçlarımızı da kazanarak lige geri dönmek istiyoruz” dedi.