Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’in file sultanları finallere hazır
24 Nisan 2024, Çarşamba - 11:17Antalya Bölgesel Lig Şampiyonu olarak katılacakları Bölgesel Lig Final Müsabakaları için son antrenmanlarını yapan Kepez’in file sultanları, 2’inci Lig’e geri dönme kararlılığını ortaya koydu
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol A Takımı, Denizli’de Mayıs ayının ilk haftasında oynayacakları Bölgesel Lig Final Müsabakaları son transferlerini tamamladı. Antalya Bölgesel Lig Şampiyonu olarak katılmaya hak kazandıkları finallerde Aydın, Bodrum ve Burdur takımları ile karşılaşacak olan Kepezliler, geçen sezonlarda olduğu gibi tekrar 2’inci Lig’de oynama kararlılığını gösterdi. Bilge Ediz Turgut, Seda Özdemir ve altyapıdan aldıkları pasör Ayşe Kaya transferleri ile kadrosu netleşen takım, son 4 antrenmanını yaptıktan sonra Denizli yolculuğuna çıkacak. Denizli’de grup birincisi gelmeleriyle doğrudan 2’inci Lig’e yükselmeyi hedeflediklerini belirten Başantrenör Koray Turgut, “Takımımız son halini aldı. Kepez’i ligde temsil etmek istiyoruz.” dedi.