Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
Kepez’in sultanları netleşiyor
11 Temmuz 2024, Perşembe - 10:41Yeni sezona 2’inci Lig’de oynayacak Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün voleybol takımlarının belirlenmesi için antrenmanlara başlandı
A takımı 2’inci Lig’de sezona başlayacak olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün voleybol takımlarının kadrolarının belirlenmesi için haftada 3 gün antrenman yapılıyor. Turgut Özal Spor Salonu’ndaki çalışmalarda belirlenecek ilk takım, genç takımı oldu. Geçen sezon A takımını Bölgesel Lig şampiyonu olarak lige yükselten oyuncuların da yer aldığı genç takıma, diğer kulüplerden deneme amaçlı oyuncular katıldı.
YENİ TRANSFERLER OLACAK
Geçen sezon başka bir kulüpte oynayıp yuvaya geri dönen ilk oyuncu ise İkra Kahraman oldu. Ağustos ayında lig takımının da antrenmanlara başlayacağını duyuran Baş antrenör Koray Turgut, ‘A takımını motive edecek daha deneyimli oyuncuların transferleri için görüşüyoruz. A takımı Ağustos ayından itibaren çift antrenman yapacak. Bizim altyapımızdan gidip bu sezon dönmek isteyen ve yeni katılmak isteyen oyuncular ile görüşüyoruz’ diye konuştu.