Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ GÖRME ENGELLİ ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ. 08.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 20:17Tütüncü, Kent Ormanındaki 5 Haziran Dünya Çevre günü etkinliğine katılan Baraj İlköğretim Okulu, Sefa Akın İlköğretim Okulu ve General Şadi Çetinkaya İlköğretim Okulu öğrencilerine verdiği okulunuza geleceğim sözünü tuttu. İlk olarak Baraj İlköğretim Okulundaki öğrencileri ziyaretiyle sevindiren Başkan Tütüncü, daha sonra Ahatlı Mahallesindeki Sefa Akın İlköğretim Okuluna gitti. Tütüncü, burada Antalyada tek olan görme engelliler sınıfını ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü, yakından ilgilendiği görme engelli öğrencilerinin, kabartma kitabı sorununun çözümüyle yakından ilgileneceğini ifade etti. Okulun kurucu müdürünün dayısı MünirYoran olduğunu anımsatan Tütüncü, bu nedenle Sefa Akın İlköğretim Okulunun kendisi için özel bir anlam taşıdığına işaret etti.
Sefa Akın İlköğretim Okulu Müdürü Erdinç Ergen ve okul aile birliği üyeleri, okulun sorunlarıyla ilgili bilgi verdikleri Tütüncüden, okulun bahçesindeki çok amaçlı spor alanının asfaltlanmasını talep etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, yerinde incelediği spor alanına da sıcak asfalt dökülmesi için ilgili birimlere talimat verdi.
Tütüncü, Kent Ormanındaki Dünya Çevre Günü etkinliğine katılan Sefa Akın İlköğretim Okulu 5/A sınıfı öğrencileriyle de bir araya geldi.
Başkan Hakan Tütüncü, son olarak AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak ile Emek Mahallesindeki General Şadi Çetinkaya İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Muhittin Özeren, okulun fosseptik sorununu çözümü için Tütüncüden yardım istedi. Başkan Tütüncüde, okulun fosseptik sorunun çözümü için Fen İşleri Müdürlüğüne talimat verdi.
Tütüncü, AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak ile öğretmenler odasına da giderek, öğretmenlerin taleplerini dinledi.