Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez’in Zabıta ekiplerinden kurban bayramı denetimi
23 Haziran 2023, Cuma - 09:04Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi fırın, pastane, tatlı imalatı ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimleri artırdı.
Kurban Bayramına sayılı günler kala Kepez Belediyesi, gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerindeki denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, her bayram öncesinde olduğu gibi Kurban Bayramı öncesinde de fırın, pastane, tatlı imalatı ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimleri artırdı. Zabıta ekipleri, özellikle vatandaşların geleneksel bayram ikramı olan tatlı ve şeker ile unlu mamul imalathane ve satış noktalarında denetim yaptı. Denetimlerde; temizlik ve hijyen kuralları, personelin kişisel bakımı, ürünlerin son kullanım tarihleri, gramaj ve saklama koşullarına bakıldı.
Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, kurallara uymayan işyerlerine gerekli uyarılar yapılırken, müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmelere de teşekkür edildi.