Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
KBT atölyesinin çocuk oyuncuları gururlandırdı
22 Haziran 2023, Perşembe - 12:50Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT), Tiyatro Atölyesi’nin çocuk kursiyerleri, sahneledikleri ‘Perşembe Masalı’ adlı tiyatro gösterimindeki üstün oyunculuk yetenekleriyle gururlandırdı.
Kepez’in Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, çocukların oynadığı ve yine çocukların izlediği muhteşem bir tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı. Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT), Tiyatro Atölyesi’nin çocuk kursiyerlerinin sahnelediği ‘Perşembe Masalı’ adlı tiyatro oyunu çocuk izleyicilerden tam not aldı. Külkedisi'nin yanlışlıkla kardeşini yaralaması üzerine ilaç bulmak için çıktığı yolculukta, diğer masallardan gelen karakterlerle karşılaşma macerasını anlatan masal oyunu, çocuklar tarafından çok beğenildi. KBT Tiyatro Atölyesi’nde tiyatro eğitimi alan 25 çocuk kursiyer, usta oyunculara taş çıkartacak bir performans sergiledi. Aylin Keskin’in uyarladığı, Derya Bütev, Özge Özgür Efe, Batuhan Ünlü’nün yönetim ve eğitmenliğini üstlendiği, çocukları masal dünyasına götüren oyun büyük ilgi gördü.