Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Yıldız kızların son şampiyonluk adımı
14 Haziran 2023, Çarşamba - 16:51Kepez’in voleybolcu yıldız kızları, son maçı kazanıp şampiyonlukla sezonu kapatarak A takımına girmeyi hedefliyor
Grubundan namaglup çıkıp finallere kalan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Voleybol Yıldız Kızlar Takımı, finallerde şampiyonluk kupası kaldırarak A Takımı’na yükselme hedefinde ilerliyor. Aynı zamanda Genç Takım da oynayarak Antalya ikincisi olan Kepez’in yıldız sultanları, bu kez şampiyonluğu elinden kaçırmak istemiyor. Başlangıç maçlarını kazanarak ilk 3’te yer almayı garantileyen takım, Cumartesi günü 15.00’de Antalyaspor ile son karşılaşmaya odaklandı.
ASIL HEDEF A TAKIMI
Oyuncularının 2006-2007 yaş grubunda olduğunu hatırlatan antrenör Aziz Yığ, “Kendi altyapımızdan seçip yetiştirdiğimiz oyunculardan oluşan takımımız, beklediğimiz başarılara imza atıyor. Galibiyetlerimizi arttıracağız. Sporcularım kulübün A Takımında yer alabilmek için son maçlara konsantre oldu. Onlarla gurur duyuyorum.” diye konuştu.