Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ MEZUN OLDUĞU OKULUN PİLAV GÜNÜNDE. 08.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 20:15Tütüncü, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğinin düzenlediği geleneksel pilav gününe katıldı. Başkan Tütüncü, mezun olduğu Antalya İmam Hatip Lisesinin bahçesinde düzenlenen pilav gününde, okul arkadaşlarıyla hasret giderdi. Burada bir konuşma yapan Tütüncü, mezun olduğu okulun pilav gününe katılmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, şunları söyledi: Bu eğitim kurumlarında millete hizmeti, ibadet aşkıyla yerine getirebilmeyi öğrendim. Elleri öpülesi öğretmenlerimiz, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemeden, yedirmeden millete hizmet etmenin nasıl olacağını bize öğretti. Bundan dolayı kendimi bahtiyar hissediyorum. Her zaman yanınızda ve emrinizdeyim.
Pilav gününe katılan AK Parti Antalya Milletvekili Abdurrahman Arıca da, okuldan mezun olanların pilav gününde hasret giderdiğini ifade ederek, Sizlerin sorunlarınızın Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) çözüme kavuşturmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. dedi.
Antalya İmam Hatip Lisesinin pilav gününe AK Parti Antalya Milletvekilleri Mevlüt Çavuşoğlu ve Sadık Badak da katıldı.