Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepezspor’da gözler final maçına çevrildi
31 Mayıs 2023, Çarşamba - 09:10Türkiye 3. Lig 3. Grubu ikinci olarak tamamlayan Kepezspor’da şimdi tüm gözler Haziran’ın ikinci haftasında oynanacak olan final maçına çevrildi.
Lig’de Şampiyonluğu Aksaray Belediyespor’a kaptıran ve ligi ikinci bitiren Kepezspor’da şimdi tek hedef final maçını kazanmak. Play Off maçlarının ilk elemelerinde Efeler 09 - Artvin Hopaspor’u 1-0 ile, Beyoğlu Yeniçarşı ise Çankaya Futbol Kulübü’nü 2-1’lik skorla yenerek adını yarı finale yazdıran takımlar oldu. Statü gereği 2 Haziran Cuma günü Beyoğlu Yeniçarşı ile Efeler 09 önce İstanbul’da karşı karşıya gelecek, kendi aralarındaki ikinci karşılaşma ise 7 Haziran Çarşamba günü Aydın’da oynanacak. Taraflardan bir tanesi tur atlayacak ve finalde Kepezspor’un rakibi olacak. Kendi tesislerinde hazırlıklarını sürdüren Kırmızı-Beyazlılar’da tek hedef Final müsabakasında rakibini yenerek 23 yıl aradan sonra tekrar adını Türkiye 2. Ligine yazdırmak olacak. Öte yandan kesin bir tarih olmamasına rağmen Final maçının 11-12 ya da 13 Haziran tarihinde tarafsız bir sahada oynanacağı gelen haberler arasında.