Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez Dokuma Spor grup birincisi
17 Mayıs 2023, Çarşamba - 11:46Deplasmanda Göcekspor’u 70-58 yenen Kepez Dokuma Spor, grubunu birinci bitirerek play-off biletini kazandı
Kepez’in Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi Takımı Kepez Dokuma Spor, 2. Lig’e yükselme yolunda grubunu birinci bitirerek play-off biletini cebine koydu. Deplasmanda Göcekspor’u 70-58 yenen Dokuma Spor, iddiasını ortaya koydu. Karşılaşmanın periyotları 19-27, 3-14, 15-13 ve 21-16 tamamlandı. İstanbul’da 20 Mayıs’ta ve ardından Turgut Özal Spor Salonu’nda Emlak Konut Spor ile ilk play-off maçına çıkacak olan takım, kazanmaları durumunda lige yükselmek için 6’lı finale katılacaklar. Kepez’in basketbolda süper lig düzeyinde takımı olduğunu hatırlatan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, “Antalya’da azalmaya başlayan basketbola olan ilginin, Kepez’de yeniden doğmasını hedefliyoruz. Profesyonel ligde Kepez’in takımı olması için kenetlendik.” dedi.