Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez’in yüzücüleri gururlandırdı
5 Mayıs 2023, Cuma - 09:45Hem gelişim projesi hem de il birinciliğinde dereceler alan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Yüzme Takımı sporcuları, Aksaray’da düzenlenecek Ulusal Gelişim Projesi Ligi Grup Müsabakasına katılacak
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Yüzme Takımı, katıldığı müsabakalardan madalya topluyor. Yüzme Federasyonu’nun Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda düzenlediği 9-10-11 ve 12 Yaş Gelişim Projesi Yüzme Şenliği’ne Kepez’in yüzücüleri, ilk 4’e girdi. Genç sporcular Atlas Mutlu, Furkan Ekici, Osman Gazi Aydın ve Düzgün Cem Vural, antrenörleri Rahime Koçer’i gururlandırdı.
OKUL SPORLARINA KATILDILAR
Ardından takım, Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nda düzenlediği Okul Sporları Faaliyetleri Küçükler Birinciliğine katıldı. Atlas Mutlu 100 sırtta Antalya 3’üncülüğü ve 50 sırtta 4’üncülük kazandı. Furkan Ekici, ise 50 serbest üçüncüsü, 50 kelebekte üçüncü oldu. Emir Eker 100 kelebek stilinde 3’üncü oldu.
AKSARAY’A GİDİYORLAR
Federasyonun 6-7 Mayıs’ta Aksaray’da düzenleyeceği 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Grup Müsabakası A-B Barajı’na, Kepez’in sporcuları katılma hakkı kazandı. Antrenmanlarını arttıran yüzücüler Atlas Mutlu, Furkan Ekici, Osman Ayaz Türker, Emir Eker, Mehmet Polat Sarı, Nisa Su Başkurt, Ela Güler ve Deray Bükmen, Aksaray’da Kepez’i temsil edecek.