Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezspor pes etmiyor
24 Nisan 2023, Pazartesi - 09:30Türkiye 3.Lig 3.Grup’taki temsilcimiz Kepezspor dün kendi saha ve seyircisi önünde Muşspor'u 3-1 yenerek lider Aksaray Belediyespor'un ardından ikinciliğini korudu.
Haftalardır inişli çıkışlı bir grafik çizen Kepezspor dün kendi saha ve seyircisi önünde Muşspor'u 3-1 ile geçti. Kırmızı-Beyazlıların gollerini 26. dakikada Penaltıdan Berat Eyüpoğlu, 67. dakikada Ozan Can Dursun ve 90+5'de Mehmet KaanTürkmen kaydetti. Konuk Muşspor'un golünü ise 78. dakikada Penaltıdan takım kaptanı Efe attı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de, karşılaşmayı tribünden izledi. Öte yandan Kepezspor A.Ş Futbol Kulübü’nün Başkanı İsmail İltemir, "Muşspor karşılaşmasında 3 puanı 3 golle alan takımımızı kutluyorum. Liderin 3 puan gerisindeki takibimiz sezon sonuna kadar sürecek amacımız lider olarak 2. Lige çıkmak ama buda olmuyorsa ikinci bir şansımız olan play off"da final oynayarak bir üst lige çıkmak istiyoruz. Antalya Şehri bu takıma inanıyor ve güveniyor, inşallah yolun sonunda futbolcu kardeşlerimiz bu ipi göğüsleyecek" diye konuştu. Kepezspor bu hafta sonu İstanbul'da Tepecikspor ile karşılaşacak.