Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Genç sultanlar umut veriyor
7 Nisan 2023, Cuma - 10:48Voleybol Gelişim Ligi’nde gençler kategorisinde 3’de 2, yıldızlarda ise 3’te 3 yapan Kepez’in sultanları, A takımı için umut veriyor
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün voleybol altyapı takımları, gösterdikleri başarılarla geleceğe umut veriyor. Gelişim Ligi’nde gençler kategorisinde 3 maçın 2’sini, yıldızlarda ise 3 maçın 3’ünü kazanan Kepez’in sultanları, A takımı antrenörlerinin radarına giriyor. Kulübün okullarda yaptığı yetenek taramaları, kış ve yaz spor okullarından seçilerek oluşturulan takım, Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda cumartesi günü saat 20.00’de bir karşılaşma daha yapacak. Öğrencilerinin antrenmanlarda oldukça istekli olduğunu belirten antrenör Aziz Yığ, “Eğlenerek gelişiyorlar. Sporu ciddiye alıyorlar, severek yaptıkları için karşılığını alıyorlar. Aşırı hırslı ve antrenman isteği çok fazla oyuncularım var. Gruptan çıkma ve Antalya derecesi yapma hedefimiz olması doğal…”diye konuştu.