Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepez’in U18 dolu dizgin gidiyor
3 Şubat 2023, Cuma - 10:07Grubunu birincilikle bitirerek çıktığı ilk play-off maçını 1-0 kazanan Kepez Belediyespor’un UI8 Takımı, Türkiye Şampiyonası’na katılma bileti kovalıyor
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün U18 Futbol Takımı, grubunu birincilikle bitirerek çıktığı ilk play-off maçını 1-0 kazandı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tesislerindeki Antalya Kartal Spor Kulübü maçını Ali Biçer’in attığı gol ile kazanan takım, ilk 2’ye girerek şampiyonaya katılma hakkı için mücadele ediyor. TFF 3’üncü Lig’de mücadele eden A Takımı’nda 4 oyuncusu forma terleten takım, 1 santrafor dışında hiç transfer yapmadan ilerliyor. Kulübün alt yapısından kendi yetiştirdiği sporcularla yola çıktıklarını belirten teknik sorumlu Emin Pehlivanlar, ‘Bu takımı Kepez’in çocukları ile kurduk. Kendi altyapımızdan oluşan takımımızla en az 10 puan alarak play-off’ları geçmeyi hedefliyoruz. Şampiyonada Antalya’yı Kepez’in gençleri temsil etsin istiyoruz’ dedi.