Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez’in U18 dolu dizgin gidiyor
3 Şubat 2023, Cuma - 10:07Grubunu birincilikle bitirerek çıktığı ilk play-off maçını 1-0 kazanan Kepez Belediyespor’un UI8 Takımı, Türkiye Şampiyonası’na katılma bileti kovalıyor
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün U18 Futbol Takımı, grubunu birincilikle bitirerek çıktığı ilk play-off maçını 1-0 kazandı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tesislerindeki Antalya Kartal Spor Kulübü maçını Ali Biçer’in attığı gol ile kazanan takım, ilk 2’ye girerek şampiyonaya katılma hakkı için mücadele ediyor. TFF 3’üncü Lig’de mücadele eden A Takımı’nda 4 oyuncusu forma terleten takım, 1 santrafor dışında hiç transfer yapmadan ilerliyor. Kulübün alt yapısından kendi yetiştirdiği sporcularla yola çıktıklarını belirten teknik sorumlu Emin Pehlivanlar, ‘Bu takımı Kepez’in çocukları ile kurduk. Kendi altyapımızdan oluşan takımımızla en az 10 puan alarak play-off’ları geçmeyi hedefliyoruz. Şampiyonada Antalya’yı Kepez’in gençleri temsil etsin istiyoruz’ dedi.