Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepez’de dostluk kazandı
23 Aralık 2022, Cuma - 09:47Antalya’daki yabancı ülke derneklerinin katılımıyla düzenlenen Kepez Dostluk Turnuvası’nın voleybol ayağına katılan tüm takımlara şampiyonluk kupası verildi
Antalya’daki İran, Azerbaycan ve Kırgızistan hemşeri derneklerinin Kepez Belediyesi’nden talebi üzerine düzenlenen Kepez Dostluk Turnuvası’nın voleybol ayağında, katılan tüm takımlara şampiyonluk kupası verildi. Turgut Özal Spor Salonu’nda 2 gün süren voleybol maçlarında, 4 takım birbiriyle maç yaptı. Türkiye’yi Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Antalya Şubesi’nin temsil ettiği maçların hakemliğini, Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün voleybol antrenörleri üstlendi.
KAZANAN HEMŞERİLİK RUHU OLDU
Karşılaşmaları bitince tribüne çekilen takımlar, oynayan rakip takımlara tezahürat yaptı. Kırgızistan’ın halk dansları ekibinin renklendirdiği turnuvanın finaline katılan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Gençlik ve Spor Müdürü Yüksel Dorul ve kulüp başkanı Hakan Çatal, ödül töreninde tüm amatör sporculara madalya ve kupalarını takdim etti. Katılan tüm takımları şampiyon ilan eden Başkan Tütüncü, ‘Kazanan yükselen ve yücelen hemşerilik ruhumuz oldu. Bu turnuvada dostluk kazandı’ dedi.