Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
ÖĞRENCİDEN TÜTÜNCÜYE TABLO. 05.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 18:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, çok sevdiği öğrencilerden yağlıboya tablosu hediyesi geldi.
İbrahim Doğaner İlköğretim Okulu nda İlköğretim Okulu 7/C sınıfı öğrencisi Evrim Önder, Tütüncüye seçim kampanyası döneminde okulu ziyareti sırasında yapmaya başladığı yağlıboya tablosunu hediye etme sözü vermişti. Önder, sınıf arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte makamında ziyaret ettiği Başkan Hakan Tütüncüye, söz verdiği tabloyu hediye etti, başkanlık görevinde başarılar diledi. Ziyaretin kendisini mutlu ettiğini belirten Tütüncü de Seçim kampanyası döneminde 7/C sınıfını ziyaretimde Evrim, yeni yapmaya başladığı tabloyu bana hediye etme sözü vermişti. Çok güzel olan çalışmasını bana hediye ettiği için de mutlu oldum. Kendisine çok teşekkür ederim. Çocuklarımızın gözünde aydınlık Türkiyeyi görüyorum. Onları çok seviyor ve önemsiyorum. Eğitim gönüllüsü olarak her zaman yanlarındayım, destekçileriyim. şeklinde konuştu. İbrahim Doğaner İlköğretim Okulu 7/C sınıfı öğrencisi Evrim Önder, sınıf arkadaşlarının mektuplarını da Tütüncüye verdi.