Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez’in uzunları şampiyonluk peşinde
15 Aralık 2022, Perşembe - 11:48Play-off’lara çıkan Kepez Belediyesi Spor Kulübü U18 Erkek Basketbol Takımı, önce Antalya, ardından Türkiye şampiyonluğu hedefliyor
Antalya’nın altyapıya en fazla önem veren kulübü Kepez Belediyesi Spor Kulübü takımları, üst üste başarılara imza atıyor. Grup maçlarından ikinci olarak play-off’da oynamaya hak kazanan U18 Erkek Basketbol Takımı, önlerindeki 4 maçı kazanarak Antalya Şampiyonu olmayı hedefliyor. Adım adım ilerleyerek, Türkiye Şampiyonası görmek istediklerini belirten Koç Şevket Çınar, sadece bu maçlara odaklandıklarını söyledi. Birincinin direkt Türkiye Şampiyonası’na direkt katılma hakkı kazandığını hatırlatan Çınar, ‘Play-off’larda 2 .ve 3. olan takımlar, bölge şampiyonasına katılmaya hak kazanıyor. İlk hedefimiz Antalya kupasını kaldırmak. Bunun için çok çalışıyoruz. Takımıma güveniyorum’ diye konuştu.