Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ, BAŞARINIZLA GURUR DUYDUK 04.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 18:47Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye İşitme Engelliler Spor Oyunlarında dereceye giren Antalya Merkez İşitme Engelliler İlköğretim Okulunun sporcularını kutladı.
Kütahyada 2529 Mayıs tarihlerinde yapılan Türkiye İşitme Engelliler Spor Oyunlarında derece alan Antalya Merkez İşitme Engelliler Okulunun sporcuları, Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Ziyarette İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Müdürü Yusuf Aksoy, Beden Eğitimi Öğretmeni Fadime Kara ve sporcular hazır bulundu. Başkan Tütüncü, Türkiye İşitme Engelliler Spor Oyunlarında Antalyayı başarıyla temsil eden sporcuları kutladı. Tütüncü, işitme engelli sporcuların başarılarıyla hayata tutunma azimlerini gösterdiklerini belirterek, Sporcularımızın başarısıyla gurur duyduk, mutlu olduk. dedi.
İşitmen Engiller İlköğretim Okuluna başarısından dolayı yemek vereceğini de dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okulu da ziyaret edeceğini sözlerine ekledi.
Antalya Merkez İşitme Engelliler İlköğretim Okulu, Türkiye İşitme Engelliler Spor Oyunlarında atletizmde kız ve erkek takımlarında birinci, voleybolda erkeklerde ikinci, kızlar da ise üçüncü oldu.