Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ ANTALYASPORU KUTLADI. 04.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 18:46PAF Ligi ni şampiyon olarak tamamlayan Antalyaspor PAF Takımı nı makamında kabul eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Elimizden geldiği kadar size yardımcı olamaya hazırım. dedi.
PAF Ligini şampiyon olarak tamamlayan Antalyaspor PAF Takımı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Tütüncü, PAF Takım Teknik Sorumlusu Mehmet Uğurluyu, ve futbolcuları başarılarından dolayı tebrik etti. Antalyasporun her zaman her şart altında çok daha başarılı olması gerektiğine işaret eden Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak ellerinden geldiği kadar Antalyaspora yardım etmeye hazır olduklarını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, PAF takımı oyuncularının, hem ülke futbolunun hem de Antalyasporun yarınlarını oluşturacağını belirterek, Türkiyeye, önemli başarılar kazandıracak futbolcuların içinizden çıkacağına inanıyorum. Kepez Belediye Başkanı, ağabeyiniz olarak her zaman sizinle olduğumu, size yardım edebilmek için hazır olduğumu bilmenizi isterim. Ele ele, gönül gönüle çok daha güzel günlere hep beraber gideceğiz. ifadesini kullandı.
Antalyaspor PAF Takım Teknik Sorumlusu Mehmet Uğurlu da, üzerinde futbolcuların imzalarının bulunduğu Antalyaspor formasını Başkan Hakan Tütüncüye hediye etti.