Son Haberler
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
Tütüncü, Yenikapı sakinleriyle iftar sofrasında buluştu
29 Nisan 2022, Cuma - 11:16Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, on bir ayın sultanı Ramazan ayında iftar ve sahur sofralarına konuk olmaya devam ediyor. Hemşehrilerinin iftar ve sahur davetlerini geri çevirmeyen Başkan Tütüncü, her akşam onlarca ziyarette bulunuyor. Başkan Tütüncü, Yenikapı sakinleriyle de iftar sofrasında bir araya geldi. Mahalle sakinleri tarafından alkışlarla karşılanan Tütüncü, her masayı tek tek ziyaret ederek, hal hatır sordu, hayırlı ramazan dileklerini iletti. Mahalleye kurulan iftar sofrasında gönül kapıları aralandı, güzel bir vakit paylaşıldı. Yenikapı müzisyenlerinin müzik ziyafeti ile kulakların pası silindi. Yenikapı sakinlerine sıcacık misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Tütüncü, “Ramazan ayı kalplerimizi, gönüllerimizi birleştiriyor. Bu geniş sofralarda gönül gönüle orucumuzu iftar etmek, mutlulukların en güzeli. Ramazan’ın güzelliği işte burada, aynı sofraları paylaşabilmekte…” dedi.