Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ YARALANAN İŞÇİSİNİ UNUTMADI. 02.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 18:42Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, su deposunu temizlediği sırada merdivenden düşerek yaralanan Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalışan Süleyman Pınarbaşını hastanede ziyaret etti.
Tütüncü, görev başında geçirdiği kaza sonrası yaralanan işçisini unutmadı. Kepez Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünde çalışan Süleyman Pınarbaşı, belediye binası bahçesindeki su deposunu temizlerken merdivenden düşerek başından yaralandı. Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan Pınarbaşı tedavi altına alındı. Başkan Hakan Tütüncü de, hayati tehlikesi bulunmayan, beyin cerrahi servisinde tedavisi devam eden personelini ziyaret etti. Süleyman Pınarbaşıya geçmiş olsun dileklerini ileten Tütüncü, Allah şifa versin. Belediye olarak yanınızdayız. Bütün ihtiyaçlarınızla ilgileneceğiz dedi. Tütüncü, ziyarette diğer hastalara da geçmiş olsun dileklerini sundu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak Mahallesinde eşi Ayşe Büyükduranı (62) kaybeden Abdurrrahman Büyükdurana taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette Tütüncü, çocukları oyuncakla sevindirdi.
Ziyaretlerde Kepez Belediye Meclis Üyesi Adlıhan Dere, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya da hazır bulundu.