Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ. 02.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 18:40Tütüncü, yol arkadaşlarım dediği ve geçtiğimiz hafta yemekte bir araya geldiği meclis üyelerinin doğum günlerini de unutmadı. Pazartesi günü yapılan Kepez Belediye Meclisi toplantısının sonunda Başkan Tütüncü, 1 Haziranda doğan Ayşe Güliz Yılmana (1959) ve Mehmet Yarbaşa, (1966) doğum günü sürprizi yaptı. Tütüncü, AK Parti, CHP ve MHPli Meclis Üyelerini, makam odasına davet ederek Yılmanın ve Yarbaşın doğum günlerini kutladı. Tütüncünün ve tüm meclis üyelerinin katılımıyla Ayşe Güliz Yılman ve Mehmet Yarbaş, başkanlık toplantı salonunda doğum günü pastalarını kestiler. Tütüncü ve Meclis Üyeleri, Yılmanın ve Yarbaşın, doğum günlerini tebrik ettiler. Tütüncü, tüm meclis üyelerinin doğum günlerini kutlayacaklarını söyledi.
Kepez Belediye Meclis Üyeleri, iktidarıyla, muhalefetiyle benim yol arkadaşımdır. diyen Başkan Hakan Tütüncü, Bugün de iki meclis üyemizin doğum gününün birlikte kutlayalım, birlikte neşemizi, sevincimizi artıralım, güzel bir an olsun istedik. diye konuştu.
Tütüncü, siyasette tartışma zeminlerinin daha kaliteli olmasını istediklerini belirterek, şunları söyledi: Tartışmaların, fikirlerin çarpışmasından hakikatlerin doğduğuna inanıyorum. Tartışmaları, millete hizmet noktasında en doğrunun ortaya çıkması adına kullanacağız. Birbirimizi sevmekten, birbirimize güzel söz söylemekten, birbirimizin sevincini, neşesini paylaşmaktan daha güzel hiçbir şeyin olmayacağını düşünüyorum. Hiç kimse ile kavga etme taraftarı değiliz. Fikirlerimizi, kanaatlerimizi medeni zeminlerde, platformlarda çalışma arkadaşlarımızla tartışmaktan zevk alıyoruz