Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN ÖĞRENCİLERE KİTAP OKUYUN TAVSİYESİ. 30.05.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 18:33Okul gezilerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mobil İlköğretim Okulunda bir araya geldiği öğrencilere, çok kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.
İlçedeki çamur ve toz içerisindeki okul bahçelerine sıcak asfalt dökme sözü veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaretlerle eğitim yuvalarındaki sıkıntıları yerinde görüyor, çözüm üretiyor. Tütüncü, Yeni Mahalledeki bin 500 öğrencisi olan Mobil İlköğretim Okulunu da ziyaret etti. Çocuklar da ziyaret karşısında hem şaşırdı hem çok sevindi. 4-C sınıfına giden Başkan Tütüncü, öğrencilerle yarım saate yakın sohbet etti. Tütüncü, büyüdüklerinde ne olmak istediklerini, hangi kitapları okuduklarını sorduğu öğrencilere, çok kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.
Çocuklara, başarılı olursanız, hedeflerinize ulaşırsınız diyen Tütüncü, öğrencilere şu tavsiyelerde bulundu: Başarılı olabilmek için çok çalışmalısınız. Öğretmenlerinizi iyi dinleyin. Derslerinize çalışır ve başarılı olursanız hedeflerinize ulaşırsınız. O zaman da sizin geleceğiniz, yarınlarınız da rahat olur; ülkemizin yarınları da daha güzel olur. Çok kitap okumaya önem verin.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye kütüphane ve internet evleri de yapacaklarını sözlerine ekledi.
Tütüncü, Mobil İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Daldal ve öğretmenlerle de bir süre görüştü. Daldal, okulun sıkıntılarıyla ilgili Tütüncüye bilgi verdi.