Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN ANTALYASPORA DESTEK ZİYARETİ. 13.05.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 17:57Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ligde kalma mücadelesi veren Antalyaspora, destek ziyaretinde bulanarak, Antalyasporun başarılı olması için üzerimize ne görev düşüyorsa, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu hafta Fenerbahçe ile zorlu bir maç oynayacak olan Antalyaspora destek ziyaretinde bulundu.
Tütüncü, Antalyasporun sabah saatlerinde antrenmanı ziyaret ederek, teknik heyete ve oyunculara baklava ikram etti. Fenerbahçe maçı öncesi Antalyaspora başarılar dileyen Başkan Hakan Tütüncü, Teknik Direktör Mehmet Özdilekin, Antalyasporda gösterdiği başarının kamuoyu tarafından bilindiğini anımsatarak, Sayın Özdileke ve takıma güveniyoruz. Her zaman sizlerle birlikteyiz. Antalyasporun, başarılı olması için üzerimize ne görev düşüyorsa, elimizden ne geliyorsa Kepez Belediye Başkanı olarak yapmaya hazırım. Manevi olarak yanınızdayız. Maddi olarak elimizden ne geliyorsa ne kadarını yapabiliyorsak her zaman yapmaya hazırız ifadesini kullandı.
Destek ziyaretinden dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür eden Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek de, Bu sözleriniz çok önemli. Antalyaspor hepimizin. Antalya turizm şehri olmakla birlikte sporun önemli merkezlerinden bir tanesidir. Antalyaspor, zor bir süreçten geçiyor. Bu süreçte herkese çok büyük ihtiyacımız var. Kamuoyunun desteğine ihtiyacımız var. Ligin sonu geldi. Son üç haftada tek yürekle, birlikte hedefe yürümemiz gerekir. Önemli olan sizin gibi değerli insanların kamuoyuna verdiği mesajlardır. Maddi ve manevi olarak yapacağınız açıklamalar, yanımızda olduğunuzu gösteren bu ziyaretiniz bize moral vermiştir. Amacımız Antalyasporu ligde bırakmaktır. Üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Geleceği daha iyi görmek adına sizin gibi değerli insanların Antalyaspora sözde değil, özde sahip çıkması gerekiyor. Gün birlik zamanı, her türlü birlikteliğe, taraftar desteğine ihtiyacımız var. Bu süreci birlikte aşacağız. Desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz şeklinde konuştu.