Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kadınlar gününe çiçekli kutlama
8 Mart 2010, Pazartesi - 23:28Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle belediyede çalışan bayan personeli ve ilçe halkını ziyaret etti. Kadınlar gününü kutlayarak çiçek verdi.
8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ilk olarak belediye personelini ziyaret etti. Belediye binasında bayanlar çalışanların, çalışma alanlarında ziyaret eden Tütüncü, çalışanlarının kadınlar gününü kutladı. Başkan Tütüncü daha sonra Dokuma semtinden başlayarak ilçe halkı ile buluşarak günlerini kutladı ve bayanlara çiçek verdi.
Tüm Kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Tütüncü, Biz kadınlarımıza değer veren bir medeniyetin çocuklarıyız. Sadece 1 gün değil, 365 günün tamamına dönük olarak kadınlar günü anlayışını sürdürmemiz gerekmektedir. Kadınlarımızın problemlerininin, şiddetin, istismarın ve ayrımcılığın ortadan kalktığı bir ortama erişmeyi temenni ediyorum diye konuştu.