Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez, Kemeri yendi. 3-1
1 Mart 2010, Pazartesi - 22:46Süper Amatör Ligde başarılarını sürdüren Kepez Belediyespor bu haftayı da karlı kapattı. Kepez Belediyespor pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde, Kemerspor ile karşılaştı. Maçın başından itibaren üstün bir oyun sergileyen Kepez Belediyespor, karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı. Kepez Belediyesporun gollerini Faruk Karacan, Alican Ersöz ve Ekim Can Karakuş kaydetti.
Karşılaşmayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve yönetim kurulu üyeleri de izleyerek takıma destek verdi. Maçın ardından soyunma odasında oyuncularını kutlayan Tütüncü, Alınan sonuçtan dolayı gururlandık. İnşallah performansımızı bozmadan, takım ruhu ile yola devam edeceğiz. Ligi şampiyon tamamlamak için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. Karşılaşmadan galip ayrılan takımımızı kutluyorum dedi.
Alınan galibiyetle Kepez Belediyespor 2. sıradaki yerini korudu.