Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüye çiçekle teşekkür
25 Şubat 2010, Perşembe - 23:31Altıayak İlköğretim Okulunun öğrencileri, okullarının fiziki sorunlarını çözdüğü, spor malzemesi ihtiyacını karşıladığı için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, çiçekle teşekkür ettiler.
Varsak Altıayak İlköğretim Müdürü Mehmet Karataş ve bir grup öğrenci, geçtiğimiz günlerde okullarını ziyaret eden Başkan Tütüncüye iadeyi ziyarette bulundu. Öğrenciler, okullarının fiziki alandaki sorunlarını çözdüğü ve spor malzemeleri ihtiyaçlarını karşıladığı için Tütüncüye, çiçek sunarak teşekkür ettiler. Şelale Mahalle Muhtarı Halil Gündoğdunun da yer aldığı ziyarette Okul Müdürü Karataş, Başkan Tütüncünün okullarını ziyaret etmesinin öğrencilerini çok mutlu ettiğini, taleplerinin de karşılandığını ifade etti.
Öğrencilerin iadeyi ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Başkan Tütüncü de, Her zaman öğrencilerimizin yanındayım. Eğitim- öğretim ortamlarının fiziki şartlarının düzeltilmesi, öğrencilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için elimizden geleni yapıyoruz, yapacağız. Öğrencilerden isteğimiz, derslerine çalışmaları ve başarılı olmalarıdır. şeklinde konuştu.
Ziyarette, Kübra Arı adlı öğrenci de Arif Nihat Asyanın Bayrak adlı şiirini okudu.