Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncü, Prof. Dr. Yakıtın nikahını kıydı
22 Şubat 2010, Pazartesi - 23:10Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Anayasa Mahkemesi Üyesi Sacit Adalı ve Afyonkarahisar Valisi Haluk İmganın nikah şahidi olduğu törende Prof. Dr. İsmail Yakıt ile Ayşe Serim çiftinin nikahını kıydı.
Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü İslam Felsefesi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Yakıt ile Ayşe Serim çiftinin nikah töreni, Sakarya Parkı içerisindeki Yüzüncü Yıl Restoranda yapıldı.
Nikah törenine Anayasa Mahkemesi Üyesi Prof. Dr. Sacit Adalı, Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve çok sayıda davetli katıldı.
Başkan Tütüncü, nikah şahitliklerini Anayasa Mahkemesi Üyesi Adalı ve Vali İmganın yaptığı, Yakıt ve Serim çiftinin nikah akitlerini gerçekleştirdi. Başkan Tütüncü, evlilik cüzdanını, çiftlere vermesi için Sacit Adalıya takdim etti. Adalı da, evlilik cüzdanını İsmail Yakıt ile Ayşe Serim çiftine verdi.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah töreninin ardından Tütüncü, Anayasa Mahkemesi Üyesi Adalı ve Vali İmga ile bir süre sohbet etti.