Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Başlama vuruşu Tütüncüden
22 Şubat 2010, Pazartesi - 23:04Başkan Tütüncü, Yörükler Derneğinin, Atatürk Spor Tesislerinde düzenlediği ve 22 takımın katıldığı futbol turnuvasının açılışına katıldı. Tütüncünün, santrada ilk topa vuruşuyla Kepez -Samsunlular 55 ve Antalyaspor- Arda Gold takımları arasında turnuvanın ilk maçları oynandı. Turnuvaya katılan takımlara başarılar dileyen Tütüncü, Antalya Yörükler Derneğinin bu sportif etkinliğinin dostluk ve dayanışmayı pekiştireceğini söyledi.
Başkan Tütüncüye turnuvaya katılımından ve desteklerinden dolayı teşekkür eden Antalya Yörükler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Duman da, geleneksel olarak düzenledikleri bu turnuvanın birlik ve beraberliğin güçlenmesine ve kaynaşmaya vesile olacağını ifade etti.
22 takımın katıldığı futbol turnuvası, Nisan ayında oynanacak olan final maçıyla sona erecek.