Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
En büyük asker, bizim asker
21 Şubat 2010, Pazar - 20:03Askere gitme hazılığı yapan 38 gence uğurlama töreni gerçekleştirildi. Kepez İlçesi Varsak bölgesinden Türkiyenin çeşitli bölgelerine askerlik görevini gerçekleştirmek için hazırlık yapan gençleri mahalle muhtarları ve asker yakınlarından oluşan kalabalık bir gurup uğurladı. Uğurlama törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de katıldı. Başkan Tütüncü önemli bir vatandaşlık görevi olan askerlik görevini gerçekleştirecek olan gençlerle bir araya gelerek başarılar diledi.
Askerliğin önemli bir hizmet olduğuna dikkat çeken Tütüncü, Sağlıkla ve afiyetle gidip vatanımız, milletimize hayırlı bir vatan evladı olarak askerlik vazifesini yapacak ve geleceksiniz. Bizim anlayışımızda ordu peygamber ocağıdır. Komutanlarınızın emirlerine en iyi şekilde riayet etmenizi, disiplin zafiyetine maruz kalmadan görev ifa edeceğinizden eminim. Herhangi bir sıkıntınız ve derdiniz olursa beni haberdar etmenizi istiyorum. Memleketimiz için önemli bir görevi yapmak üzere askere gidiyorsunuz. Allah hepinizin yolunu açık etsin. En büyük asker bizim asker diye konuştu.
Başkan Tütüncü yaptığı konuşmanın ardından gençlerle sırayla vedalaştı.