Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncü Wushu Takımını kutladı
21 Şubat 2010, Pazar - 18:23Tütüncü, başarılarından dolayı sporcuları ve teknik heyeti tebrik etti. Kepez Belediyesinin, ihtiyaçlara cevap verebilecek modern spor tesisleri bulunduğunu ve her kesiminin spor yapabilmesi için de gayret gösterdiklerini belirten Hakan Tütüncü, Spora ve sporcuya önem vererek hem spor alt yapısına katkı sağlıyoruz hem de sporculara sosyalleşebilecekleri bir ortam sunuyoruz. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Sporda başarılı olabilmenin en önemli dinamiklerinden birin de disiplini elden bırakmamak olduğunu wushu sporcularına hatırlatarak, sözlerini şöyle tamamladı. Sizler de sporcu disiplini içerisinde sıkı bir çalışma ile daha büyük başarılar elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz başarılarla hem spor kulübümüzün hem de ilimizin temsili noktasında önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sizlerin başarıları aynı zamanda diğer gençlerin sporla ilgilenmelerine vesile oluyor.
Kepez Belediyesi Wushu Takımı Antrenörü Derya Uyankaya da, Tütüncüye desteklerinden dolayı teşekkür ederek, hedeflerinin milli takıma oyuncu göndermek olduğunu ifade etti
Kepez Belediyesi Wushu Takımı, Türkiye Minikler, Yıldızlar ve Gençler Wushu Şampiyonası nda 3 altın, 4 gümüş, 7 de bronz madalya kazandı.