Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
ETDERe yardımcı olacağız
16 Şubat 2010, Salı - 22:00Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Engel Tanımayanlar Derneğinin (ETDER) talepleriyle ilgili, Elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olacağız. dedi.
ETDER Başkanı Özkan Gönenç ve dernek üyeleri, ziyaret ettikleri Başkan Tütüncüye, talepleriyle ilgili bir dilekçe sundu. Talepleri okuyan ve dilekçeyi işleme koyacaklarını söyleyen Tütüncü, ETDER üyelerini, bedensel ve zihinsel engellilere yönelik yaptıkları kültürel ve sosyal faaliyetlerden dolayı kutladı.
Engellilerin kendilerini ifade edebileceği sosyal platformlarda bir araya gelmelerinin önemine işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak ETDERe, soysal ve kültüre faaliyetlerinde gerekli desteği sağlayacaklarını belirtti. Tütüncü, ETDERin talepleriyle ilgili de şunları söyledi: Dilekçenizdeki taleplerinizi değerlendireceğiz. Ne kadarını yapabiliyorsak yapacağız. Elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olacağız. Gereken desteği size sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Sizleri çok seviyorum. Her zaman sizin yanınızdayım, destekçinizim.
ETDER Başkanı Özkan Gönenç de, Başkan Hakan Tütüncünün, sorunlarının çözümüyle yakından ilgilendiği için mutlu olduklarını belirterek, Sayın Tütüncüyü yanımızda görmek istiyorduk ve gördük. Kendisine teşekkür ediyoruz. şeklinde sözlerini tamamladı.