Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Boks Milli Takımından Kepeze teşekkür
9 Şubat 2010, Salı - 18:43Kepez Belediyesi, kamp için Antalyada bulunan Boks Genç Milli Takımına hem spor salonunu tahsis etti, hem de elinden gelen desteği sağladı. Boks Genç Milli Takımının Baş Antrenörü Asalettin Pekdoğan da, her türlü ihtiyaçlarını karşıladığı için Kepez Belediyesine teşekkür etti.
Kepez Belediyesi, Dünya Şampiyonası hazırlıkları için Antalyada kampta bulunan Boks Genç Milli Takımını yalnız bırakmadı. Kepez Belediyesi, Boks Milli Takımının sorunsuz bir ortamda kamp yapması için elinden gelen desteği sağladı.
Kepez Belediyespor Boks Takımının Antrenörü Emin Günerhanın kamp müdürlüğünü yaptığı Boks Milli Takımı, Dünya Şampiyonası hazırlıklarını da Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapıyor.
Kepez Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erkin Demir de, antrenmanı ziyaret ederek, teknik heyete ve sporculara Dünya Şampiyonasında başarılar diledi.
Boks Genç Milli Takımının Baş Antrenörü Asalettin Pekdoğan da, kapılarını kendilerine açan, her türlü ihtiyaçlarını karşılayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, Kulüp Başkanı Demire teşekkür etti. Dünya Şampiyonasına hazırlık amacıyla, Antalyada kampta bulunduklarını belirten Pekdoğan, Almanyada bir turnuvaya katıldıktan sonra Mart ayında Azerbaycanda Baküde düzenlenecek olan Dünya Gençler Boks Şampiyonasına katılacaklarını bilgisini verdi.
Kepez Belediyespor Boks Takımı Antrenörü Deniz Tahincioğlu da, Boks Genç Milli Takımda antrenör olarak görev yapıyor. Kepez Belediyesporlu Umut Buğra Yücel ile Giray Karagöz de Boks Genç Milli Takımının kadrosunda bulunuyor. Kamp Müdürü Emin Günerhan, Boks Genç Milli Takımda 35 sporcunun bulunduğunu, yapılacak elemelerden sonra 11 boksörün Dünya Şampiyonasına katılacağı belirterek, Kepez Belediyesporlu Yücelin de seçilme şansının yüksek olduğunu sözlerine ekledi.