Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezden destek çağrısı
4 Şubat 2010, Perşembe - 00:03Beko Basketbol Liginde mücadele eden Kepez Belediyespor, Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Pınar Karşıyaka maçını kazanarak, çıkışa geçmek istiyor. Kulüp Başkanı Mustafa Erkin Demir de zorlu maç öncesi Antalyalılara, destek çağrısında bulundu.
Kepez Belediyespor, Beko Basketbol Liginde aldığı şansız yenilgilere, ligin 18inci haftasında Cumartesi günü 16.00da kendi evinde oynayacağı Pınar Karşıyaka maçı ile son vermek istiyor.
Antalya temsilcisi, Kepez Belediyesi Spor Salonunda, günde yaptığı çift antrenmanla Pınar Karşıyaka maçına hazırlıklarını tamamladı. Sakat oyuncunun bulunmadığı Kepez Belediyesporda, yeni transfer Rus oyuncu Nikolay Padius da Cumartesi günkü maçta sahada yerini alacak.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Mustafa Erkin Demir de, ligde aldıkları şansız yenilgilerden dolayı üzgün olduklarını belirterek, Pınar Karşıyaka maçını alarak çıkışa geçmek istediklerini söyledi. Ligin kaliteli ve köklü kulüplerinden biri olan ve kadrosunda yetenekli genç oyuncuları bulunan Pınar Karşıyaka ile final niteliğinde bir maç oynayacaklarına dikkat çeken Demir, şunları söyledi: İnşallah centilmence ve dostça bir maç olur. Kendi evimizde seyircimizi çok üzdük. Ama bu maçta seyircimizin yüzünü güldürmek istiyoruz. Sezon hedeflerimizden uzaklaştık ve şansız yenilgiler aldık. Artık olumsuzlukları geride bıraktık. Takımın iyi yerlere gelmesi için de Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Birlik ve beraberlikle, el ele vererek bu zorlu dönemi atlatacağımıza inanıyorum.
Final niteliğindeki Pınar Karşıyaka maçı öncesi Antalyalılara destek çağrısında bulunan Mustafa Erkin Demir, Şansız yenilgilere rağmen kendi evimizdeki maçlarda bizi hiç yalnız bırakmayan vefakar seyircimize teşekkür ediyorum. Verdikleri destekle bize güç verdiler, takımlarını, basketbolu ne kadar çok sevdiklerini gösterdiler. Onları çok üzdük. Ama biz bir aileyiz. Sorunlarımızı birlikte aşacağız. Bizim için final maçı olan Pınar Karşıyaka maçında Antalyalıların salonu dolduracağına inanıyorum. Seyircimizden alacağımız destekle, güçle Pınar Karşıyaka maçını alacağız. Seyircimizi bu zorlu maça davet ediyorum. İfadesini kullandı.
Kepez Belediyespor-Pınar Karşıyaka maçı, Kepez Belediyesi Spor Salonunda Cumartesi günü 16.00da oynanacak.