Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Varsaka 3 park birden.
20 Ocak 2010, Çarşamba - 00:14Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, Antalyanın en güzel yerleşim yeri olacak dediği Varsakta belediye hizmetleri artarak devam ediyor. Varsakın mahallelerinde kanalizasyon çalışması sonucu bozulan yollar asfaltlanırken, yeni park çalışmasıyla da vatandaşın yeşil alan, çocukların da oyun alanı ihtiyacı karşılanıyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha önce 4 parkın inşasını tamamladığı Varsakta, 3 parkın daha yapımına başladı.
Varsak Karşıyaka Mahallesinde inşasına başlanan park 1.5 dönüm alandan oluşuyor. Parkta, spor aletleri, oyun alanı ve oturma grupları bulunacak. Varsak Esentepe Mahallesine kazandırılacak olan 2,5 dönümlük parkta ise su havuzu, fitness aletleri, çocuk oyun grubu ve oturma alanları yer alacak.
Kepez Belediyesi Altıayak Mahallesine de bir park kazandırıyor. Recep Gürbüz Caddesi üzerindeki 2 dönümlük alandan oluşan ve inşasında başlanan parkta, su havuzu, fitnes aletleri, çocuk oyun alanı bulunacak.