Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezli boksörler madalya peşinde
15 Ocak 2010, Cuma - 20:10Kepez Belediyespor Boks Takımı, Türkiye Şampiyonasına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Kepez Belediyespor, Karabükte 2331 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Gençler Şampiyonasında ve Zonguldakta 16 Şubat yapılacak Türkiye Yıldızlar Şampiyonasında mücadele edecek. Kepezli boksörler, Antrenörleri Emin Günerhan ve Deniz Tahincioğlu yönetiminde Kepez Belediyespor Tesislerindeki antrenman salonunda çalışmalarını sürdürüyor.
Kepez Belediyesporlu boksörler de, kürsüye çıkarak Antalyayı başarıyla temsil etmek istiyor.
Milli Takım ve Kepez Belediyespor Boks Takımı Antrenörü Emin Günerhan da, çok iyi hazırlandıkları Türkiye Gençler ve Yıldızlar Şampiyonasında madalya alabilmek için mücadele edeceklerini ifade etti. Turnuvalara 11 sporcu ile katılacaklarını belirten Günerhan, Yetenekli, gelecek vaat eden sporcularımız var. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Özellikle Olimpiyat kadrosunda yer alan, geçtiğimiz yıl en teknik boksör seçilerek Türkiye 2incisi olan Umut Buğra Yücelden iyi bir derece bekliyoruz. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. İfadesini kullandı.
"Alt yapımızda çok yetenekli sporcularımız var"
Kepez Belediyespor Boks Takımı Şube Sorumlusu İsmail Ulusoy da, boksta Antalyada bir numara olmak istediklerinin altını çizerek, Bunu başarmak için hem tesis hem de sporcuya olan yatırımlarımız devam ediyor. Tesislerimiz de ringimiz, alt yapımızda çok yetenekli sporcularımız var. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de spora verdiği maddi ve manevi destekle bize moral veriyor. Türkiye Gençler ve Yıldızlar Şampiyonasında elde edeceğimiz başarılarla kalitemizi tescilleyeceğimize inanıyorum. İfadesini kullandı.
Kepez Belediyesporu, gençlerde Burak Güneş (48), Umut Buğra Yücel (54), Giray Karagöz (66) Adem Metin (69) Eren Yaşar (75), yıldızlarda Umut İpkin (48), Hakan Aydoğan (54), Basri Orçun (52), Barış Tutçu (50), Volkan Yılmaz (+80) temsil edecek.