Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden voleybolculara ziyaret
14 Ocak 2010, Perşembe - 19:34Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, amatör spor branşlarına da yatırım yaparak, hem ilçedeki gençlere ve çocuklara spor yapma imkanı sunuyor hem de Türk sporunun alt yapı desteği veriyor.
Başkan Tütüncü, döneminde kurulan Kepez Belediyespor Bayan Voleybol Takımı da, Yıldızlar Liginde ikinci olduktan sonra şimdi de bölgesel lig maçlarına hazırlanıyor. Başkan Hakan Tütüncü de, Kepez Belediyesi Erdal Öner Spor Salonunda çalışmalarını sürdüren Bayan Voleybol Takımını ziyaret etti. Tütüncü, teknik heyetten takımın son durumu hakkında bilgi aldı. Oyuncularla tanışarak, onların isteklerini dinleyen Tütüncü, Kepez Belediyespor Bayan Voleybol Takımı teknik heyete ve oyunculara oynayacakları maçlarda başarılar diledi.
Amatör branşlara önem veriyoruz
Kepez Belediye Başkanı, amatör branşlara önem verdiklerinin altını çizerek, sporu geniş kesimlere yaymayı hedeflediklerini söyledi. Bu anlamda attıkları adımlar çerçevesinde bayan voleybol ve bayan hentbol takımını kurduklarını kaydeden Tütüncü, Okullarda yetenekli olan öğrencilerimizin tespiti yapılıyor. Yetenekli öğrenciler, takımın içerisinde hem sportif faaliyetini gerçekleştirecekler hem de sporun içerisindeki güzellikleri yaşayacaklar. şeklinde konuştu.
Türk sporuna destek vermiş olacağız
Gençlere ve çocuklara sosyal bir ortam sağlayabilmeyi hedeflediklerini anlatan Başkan Tütüncü, milli takımlarda oynayabilecek oyuncu yetiştirebilmeleri halinde Türk sporuna da destek vermiş olacaklarını dile getirdi.
Başkan Hakan Tütüncü, Antalyanın arka bahçesi diye anılan Kepezde ki çocukların ve gençlerin de birçok spor branşında başarılı olduğunun altını çizerek, şu görüşleri dile getirdi:
Amatör sporlar bizim için çok önemlidir. Biz de bu konu üzerinde daha farklı bir ilgiyle duracağız. Yıllar yılı göz önünde olan sporları, belli bir gelir düzeyinin üzerinde aileler çocuklarına sağlayabiliyor, diye düşünülüyordu. Ama bizim güzel bir bayan voleybol, hentbol takımımız var. Basket takımızın alt yapısını da güçlendiriyoruz. Çok daha güzel günleri hem ilçemize hem de gençlerimize, spor camiasına yaşatmanın gayreti içerisindeyiz.