Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezden hemşehri derneklerine futbol turnuvası
13 Ocak 2010, Çarşamba - 22:35Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Tütüncü, Dernek Başkanı Mustafa İlhan ve Erzincanlılar tarafından ilgiyle karşılandı. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın da bulunduğu ziyarette Erzincanlılar, Başkan Tütüncü için sıra gecesi düzenledi. Türkülerin söylendiği gecede Erzincanlılar, Başkan Hakan Tütüncüye, tulum peyniri ve çiğ köfte ikram etti.
"Biz böyle bir siyaseti kabul etmiyoruz"
Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneğini, ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Hakan Tütüncü, Güzel bir ortamda bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ederim. Seçimlerden önce buraya geldiğimiz vakit, siyasetçiler seçimden seçime hemşehri derneklerini hatırlarlar, demiştiniz. Biz böyle bir siyaseti kabul etmiyoruz ve böyle olmayacağız, dedik. Bu ziyaretimizle de bunu gösterdik. Bundan sonrada sizin yanınızda olmaya devam edeceğim. Aramızda farklı bir gönül bağının, muhabbetin olduğunu bilmenizi istiyorum. Arkadaşlığımızı, dostluğumuzu pekiştirdiğimiz güzel bir akşam oldu. ifadesini kullandı.
"Bizim Yaşadığımız Hayattır Kardeşim"
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Tütüncü, okuduğu İbrahim Sadrinin, Bizim Yaşadığımız Hayattır Kardeşim ve Karahazer Çiçeğim adlı şiirleriyle, Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya da söylediği türkülerle sıra gecesine renk kattı.
Antalya Erzincanlılar Dernek Başkanı Mustafa İlhan da ziyaretin anısına Tütüncüye bakır işlemeli bir tabak hediye etti.
Tütüncü, Dernek Başkanı İlhanın, futbol turnuvası düzenlenmesi teklifini de kabul ederek, İlkbaharda hemşehri derneklerine yönelik futbol turnuvası düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.