Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüye sağlık ocağı teşekkürü
7 Ocak 2010, Perşembe - 23:034 Nolu Sağlık Ocağının, fiziki şartlarının yetersizliği nedeniyle Fabrikalar Mahallesine taşınması sonucu Özgürlük Mahallesinde sağlık ocağı sorunu yaşanmıştı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, geçtiğimiz aylarda Özgürlük Mahallesini ziyaret etmiş, mahalle sakinlerini de sağlık ocağı sorununun çözümünü istemişti. Tütüncü de, yaptığı çalışmalar neticesinde, sorunun çözümü için Özgürlük Semt Pazarındaki iki dükkanı, 4 Nolu Sağlık Ocağına tahsis edilmesini gündeme getirdi.Tütüncünün bu önerisi de Kepez Belediyesinin Kasım ayı olağan meclis toplantısında oy birliği ile kabul edilerek, iki dükkan 25 yıllığına 4 Nolu Sağlık Ocağına tahsis edildi. Meclis kararının ardından da Kepez Belediyesi, iki dükkanda tadilat çalışması başlattı. Bir ay içerisinde tadilat çalışmaların tamamlanarak 4 Nolu Sağlık Ocağı birimlerinin hizmete açılması hedefleniyor.
Mahalle sakinleri de ihtiyaç duydukları sağlık ocağının sorununun çözümünden duydukları memnuniyeti dile getirirken, Özgürlük Mahallesi Muhtarı Mehmet Can da, sorunu kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşturduğu için Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.