Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezin Sultanları 2. oldu
7 Ocak 2010, Perşembe - 22:0213 dalda 4 bine yakın lisanslı sporcusu bulunan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, voleybol branşında da hızla yükseliyor. İlçedeki genç bayanların isteği üzerine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün destekleriyle açılan voleybol branşı, ilk sezonunda başarıya uzandı.
Antalya Yıldızlan Liginde mücadele eden Kepezin Sultanları, oynadığı başarılı maçların ardından finale çıktı. Dilek Sabancı Spor Salonunda oynana final maçında Kepez Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Şimşekspora 30 yenilenerek, Yıldızlar Liginde 2inci oldu."Kepez sporun cazibe merkezi olacak"
Başkan Hakan Tütüncü de, final maçını izleyerek Kepezin Sultanlarına moral verdi. Maçın ardından Tütüncü, teknik heyeti ve voleybolcuları, ilk sezonlarında 2inci olma başarısı gösterdikleri için kutladı. Başkan Hakan Tütüncü, spora ve sporcuya yaptıkları yatırımın karşılığını, başarı olarak almanın sevincini yaşadıklarını belirtti. Türk sporuna sporcu kazandırmak, gençleri sosyal çevrenin zararlı alışkanlıklarından kurtarmak için spora önem verdiklerinin altını çizen Tütüncü, Amatör spor branşlarına sahip çıkan bir anlayışıyla, tesisleriyle, yetiştirdiği başarılı sporcularla Kepez, sporun cazibe merkezi olacak. dedi.Kepez Belediyespor Bayan Voleybol A Takımı da, Şubat ayından itibaren de bölgesel ligde mücadele edecek.