Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez Zabıtasından gıda denetimi
6 Ocak 2010, Çarşamba - 22:23Kepez Belediyesi gıda denetimlerini aralıksız sürdürüyor. İlçe halkının sağlığı ile yakından ilgilenen Kepez Belediyesi, belirli periyotlarla gıda imalathane ve satış yapılan yerleri denetliyor. Belediye Zabıta ekiplerinin bu seferki adresi, ilçede bulunan pastane ve imalathaneler oldu.
Zabıta, pastane işletmecilerini denetleyerek uyulması gereken kuralları içeren bir buröşür de dağıttı. İlçedeki 120 pastane ve unlu mamul üretimi yapan işletmeleri denetleyecek olan zatıba sağlıksız ürüne aman vermeyecek. Gıda mühendisi ile birlikte bugüne kadar 65 imalathaneyi tek tek dolaşıp kurallara uyulup uyulmadığını tespit edildi. Kurallara uymayan işletmelere uyarıda bulunuldu.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, halk sağlığı ile yakından ilgilenildiğini ifade ederek, denetimlerin süreceğini ve sağlıksız ürüne asla izin vermeyeceklerini vurguladı.