Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden Eski Sanayiye ziyaret
6 Ocak 2010, Çarşamba - 22:15Antalyayı kucaklayan bir siyaset anlayışı ile hizmet üreten, sivil toplum kuruluşlarıyla, meslek örgütleriyle, hemşehri dernekleriyle, esnafla bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, Eski Sanayi Sitesi esnafını da ziyaret etti.Tütüncü, bu ziyaretiyle seçim döneminde bir araya geldiği sanayi esnafını, belediye başkanı olduktan sonra da unutmadığını göstermiş oldu. Tütüncü, 3 saatten fazla süren ziyaretinde, birçok işyerine giderek, esnafla çay içti, sohbet etti. Sanayi çalışanları da ziyaretiyle kendilerini mutlu eden Başkan Hakan Tütüncüye lokum ikram etti.
"Esnafın sorunlarının takipçisi olacağım"
Sanayi esnafı, bölge gözetmeksizin Eski Sanayi Sitesini ziyaret ederek, dertlerini dinlediği, kendilerini unutmadığı için Kepez Belediye Başkanına teşekkür etti. Ziyarette esnaf, fiziki alanda yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken, Başkan Tütüncü de, hem Ankarada hem de Antalya Büyükşehir Meclisinde esnafın sorunlarının takipçisi olacağını söyledi.Seçimden önce ziyaret ettiği Eski Sanayi Sitesi çalışanlarını, seçimden sonra da unutmadığını belirten Tütüncü, Biz vatandaşını, esnafını seçimden seçime hatırlayanlardan değiliz. Seçildiğim günden itibaren hep halkımın içinde oldum, olmaya da devam edeceğim. Tüm Antalyayı kucaklayan bir siyaset anlayışımız var. Halkına efendi değil, hizmetkar olan bizler de sanayi esnafın ziyaret ederek, dertleri paylaştık. Bundan sonra da esnafın yanında olacağız, el ele, gönül gönüle sorunları çözeceğiz. şeklinde konuştu.