Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Şampiyonluk kupasını Tütüncü verdi
2 Ocak 2010, Cumartesi - 20:08Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Liseler Arası Futbol Turnuvası, final maçıyla sona erdi. Başkan Hakan Tütüncü de, Karatay Lisesi ile Nazime Baki Saatçıoğlu Lisesi arasında Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında oynanan final maçını izledi. İki takımın taraftarları yaptıkları tezahüratlarla Tütüncüye olan sevgilerini dile getirdiler. Kıran kırana geçen final maçının normal süresi 22 tamamlanınca penaltı atışlarına geçildi.
Penaltı atışları sonucunda rakibine üstünlük sağlayan Karatay Lisesi, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Futbol Turnuvasının şampiyonu almaya hak kazandı.
Başkan Hakan Tütüncü de, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ile birlikte şampiyonluk kupasını Karatay Lisesine verdi. Başkan Tütüncü, turnuvada dereceye giren takımları kutlayarak, Dostça, güzel bir final maçı oldu. Bu turnuva ile hem yeni dostluklar kazandınız hem de unutamayacağınız güzel bir anınız oldu. Bundan sonraki eğitim hayatınızda sizlere başarılar diliyorum. ifadesini kullandı.
Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Futbol Turnuvasında, 2inci Nazime Baki Saatçıoğlu Lisesi, 3üncü Atatürk Endüstri Meslek Lisesi, 4üncü de Kepez Lisesi oldu.