Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden minibüsçü esnafına ziyaret
1 Ocak 2010, Cuma - 02:13Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve Kepez Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Minibüsçüler Odasının Fevzi Çakmak Mahallesindeki depolama alanını ziyaret etti. Tütüncü, minibüsçü esnafına, bir isteklerinin olup olmadığını sordu, talepleri ve sorunları dinledi. Minibüsçülerin sorunlarını yakından takip ettiğini belirten Tütüncü, Çektiğiniz sıkıntıları iyi biliyorum. Her zaman esnafın yanında olan, esnafı çok seven biri olarak minibüsçü arkadaşlarımın sorunlarının çözümü noktasında da elimden geleni yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. Minibüsçü esnafının lehine olan çalışmaların destekçisiyim. Hem Büyükşehir Meclisinde hem de Ankarada sizlerin sorunlarının çözümünün takipçisiyim. Bundan sonra da ziyaretlerimle minibüsçü esnafının yanında olacağım. şeklinde konuştu.
Başkan Tütüncü, Kepez bölgesinde toplu taşıma araçlarının kullandığı yolların bakımını düzenli olarak yaptıklarını, kötü durumda olan yolları da asfaltladıklarını kaydetti. Minibüsçüler de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Tütüncüye, sıkıntılarını dinlediği için teşekkür ettiler.
Minibüsçü esnafı, Fevzi Çakmak Mahallesindeki depolama alanındaki park yerinin toprak olan bölümünün asfaltlanmasını talep etti. Başkan Hakan Tütüncü de, konuyla ilgileneceğini, sorunun çözümü için de gerekeni yapacağını ifade etti. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da esnafa, KİPA kavşağındaki durağın yerinin değiştirilmesini doğru bulup bulmadıklarını söyledi.
Minibüsçüler de, durağın yerinin değiştirilmesinin vatandaşı olumsuz etkilediğini dile getirerek, Özdilekpark AVMnin önünde durak oluşturulmasının daha yararlı olacağını vurguladılar.