Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Antalyanın en güzeli Varsak olacak
31 Aralık 2009, Perşembe - 21:34Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile birlikte Varsak, adeta şantiyeye döndü. Alt yapı çalışmasıyla bozulan, toz ve çamur içerisinde kalan yollar hızlı bir şekilde asfaltlanırken, 4 park yapımıyla Varsakın değeri artırıldı. Sadece alt yapı ve üst yapı çalışması değil, sosyal ve kültürel hizmetlerde de Varsakın yüzü gülüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de daha önce birçok kez gittiği Varsakta, Karşıyaka Mahallesinde bir ev yemeğine katıldıktan sonra AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Fatih Terim Caddesinde devam eden sıcak asfalt çalışmasını denetledi. Tütüncü, kendine ilgi gösteren mahalle sakinleriyle sohbet etti, isteklerini dinledi. Varsaklılar da, teveccüh gösterdikleri Tütüncüye yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
"Varsak ı cazibe merkezi yapacağız"
Başkan Hakan Tütüncü, seçim döneminde yaptığı gezilerde Varsakın şehircilik noktasında ihmal edildiğini gördüğünü hatırlatarak, yılların birikmiş sorunlarını çözerek Varsakı, cazibe merkezi haline getirmek istediklerini söyledi.Varsakı, Antalyanın en güzel yerleşim yerlerinden biri yapmak istediklerine vurgu yapan Tütüncü, şöyle devam etti: Varsakı, yollarıyla, asfaltıyla, parkıyla, sosyal donatı alanlarıyla Antalyalıların yaşamayı tercih edeceği, güzel bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimizi sadece sözde değil, çalışmalarımızla da gösterebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 150 km yakın yol yaptık. Bunun ağırlıklı bir kısmının Varsakta gerçekleştirdik. Azim ve kararlılıkla Varsakı, Antalyanın çok güzel bir yerleşim bölgesi haline getirebilmek için gerekli gayreti gösteriyoruz.
"En iyi hizmeti yapma iradesini ortaya koyuyoruz"
Başkan Tütüncü, meclis üyeleriyle, parti teşkilatıyla, bürokratlarıyla birlikte Varsakı güzelleştirmek için çalıştıklarını ifade ederek, Belediye meclis üyesi arkadaşlarımız buradaki vatandaşlarımızla hep iç içeler. Bürokratlarımız yapılması gereken çalışmaları en iyi şekilde yapıyor. Parti teşkilatımız, vatandaşlarımızın dertlerini, sıkıntılarını meselelerle ilgili çözüm önerilerini, çözüm noktasında neler düşündüklerini araştırıyorlar. Belediye başkanı olarak gelen bilgilerden yararlanmak suretiyle en iyi hizmeti yapma iradesini ortaya koyuyoruz. Bunlarla birlikte güzelliklerin ortaya çıkacağını düşünüyorum. Çok daha güzel bir Varsakı hep birlikte inşa ediyoruz. Varsak, Antalyanın en cazip noktalarından biri haline geliyor. şeklinde konuştu."Her şey karşılıklıdır"
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, vatandaşın kendisine karşı olan ilgi ve alakasıyla ilgili de şu değerlendirmeyi yaptı: Her şey karşılıklıdır. Siz vatandaşı çok severseniz, gönlünüzde onu çok farklı bir noktaya koyarsanız, vatandaş da sizi gönlünde çok farklı bir noktaya koyar. Halkımızla ilişkilerimiz hep bu yönde devam etti. Vatandaşlarımızı çok sevdim, onları kendi ailemden birileri gibi gördüm. Halkımızda bunun karşılığını görmek beni mutlu ediyor.Başkan Tütüncü, 9 aylık görev süresinde Varsakta 15 km sıcak, 45 km sathi kaplama olmak üzere 60 km asfalt çalışması gerçekleştirdi.