Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden Dereye ziyaret
23 Aralık 2009, Çarşamba - 23:32Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Gazete Bayii ve Büfeciler Odası başkanlığına yeniden aday olan Adlıhan Dereye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oda seçimlerini tek adayla gerçekleştireceklerini belirten Dere de, gazete bayii ve büfeciler esnafı için yaptığı ve yapacağı çalışmalarla ilgili Tütüncüye bilgi verdi.
Oda Başkanı Dere, Başkan Tütüncünün esnafının sorunlarıyla yakından ilgilendiğini kaydederek, Sayın Başkanın, esnafın dertleriyle dertlenmesi, sıkıntıların çözümü için çalışmalar yapması bizleri mutlu ediyor. Esnaf adına kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de birlikte esnafın problemlerinin çözümü için çalışacağız. Büfe yerlerinin daha çağdaş hale getirilmesi ile ilgili düşüncemiz var. Kepeze, modern bir kent kimliği kazandırmak isteyen Sayın Tütüncünün bu projeye destek vereceğine inanıyorum. şeklinde konuştu.
Başarılar diledi
Başkan Hakan Tütüncü de, Adlıhan Dereye, oda seçimlerinde başarılar dileyerek, Seçimin, esnaf için hayırlar getirmesini diliyorum. Sayın Derenin adaylığı hayır uğurlu olsun. Bu demokratik yarışı en güzel şekilde neticelendireceğinize inanıyorum. dedi.
Esnafın kendileri için çok değerli olduğunu kaydeden Başkan Hakan Tütüncü, şöyle devam etti: Esnafı çok seviyoruz. Esnafımızın derdini kendi derdimizi gibi görüyoruz. Ziyaretlerimizle esnaf arkadaşlarımızın şikayetlerini, taleplerini dinliyoruz. Belediyeyi ilgilendiren problemlerinin çözümü konusunda elimizden geleni yaptık, yapıyoruz ve yapacağız. Merkezi hükümetle ilgili sıkıntılarla ilgili bakanlara iletiyorum, iletmeye de devam edeceğim. Esnaf odalarındaki seçimlerde de adaylara başarılar diliyorum. Seçimlerin, esnafımız için hayırlı neticeler ortaya koyacağına inanıyorum. Oda başkanlarımızla el ele, gönül gönüle vererek, esnafımız taleplerini, şikayetlerini karşılamak için çalışmaya devam edeceğiz.