Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden çocuklara hizmet
22 Aralık 2009, Salı - 22:08Antalya Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Zübeyde Hanım Çocuk Sitesi Müdürü Lütfi Güney ve Müdür Yardımcısı Musa Okur, Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Müdür Güney, bayramlarda ve diğer günlerde ziyaretleriyle çocukları sevindirdiği için Tütüncüye teşekkür etti. Kepez Belediyesinin, Zübeyde Hanım Çocuk Sitesinin, sorunlarının çözümüyle yakından ilgilendiğini belirten Güney, yurdun bahçesinin çevre düzenlemesinde yaşadıkları sıkıntılarının çözülmesini talep etti.
"Çocuklarımız bizim geleceğimiz"
Başkan Hakan Tütüncü de, ilgili bürokratını arayarak, yurdun bahçesindeki sorunlarının çözülmesi istedi. Ülkenin yarınları olan çocukların daha modern, sağlıklı, iyi şartlarda yetişmeleri için çalıştıklarını belirten Tütüncü, toplum yararına hizmet veren kurumların, ihtiyaçlarının karşılanması için ellerinden geleni yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini ifade etti. Tütüncü, SHÇK yurtlarının, huzurevlerinin sorunlarının çözümüyle yakından ilgilendiklerini dile getirerek, Sadece fiziki alandaki sorunları çözmüyoruz. Bayramlarda, diğer günlerde de ziyaretlerimizle, çocuklarımızı, yaşlılarımızı sevindiriyoruz. Sevgileri, mutlulukları, umutları paylaşıyoruz. Bundan sonra da ziyaretlerimle hem çocuklarımızı hem de yaşlılarımızı sevindirmeye, yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz. şeklinde konuştu.