Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Varsakta 2. park da tamam
11 Aralık 2009, Cuma - 20:09Başkan Hakan Tütüncü, gerçekleştirdiği hizmetlerle Varsakı cazibe merkezi yapıyor. Asfalt çalışmasıyla çamurlu ve tozlu yol çilesinden kurtarılan Varsak, yeşil alan yatırımıyla da güzelleşiyor. Başkan Tütüncünün birçok kez ziyaret ederek, sorunları yerinde tespit ettiği Varsak bölgesinde 2inci parkın inşası da tamamlandı. Şelale Mahallesinde ki 2 dönümlük park hizmeti girmesinden ardından Karşıyaka Mahallesi Fatih Terim Caddesi üzerindeki parkın yapımı da bitti.
3 dönüm alan üzerine inşa edilen park, spor ve su temasıyla dikkat çekiyor. Basketbol sahasının, fitness aletlerinin bulunduğu parkta, yürüyüş yolu da bulunuyor. Küçük bir meydanın da yapıldığı parkta, çocuk oyun alanı yer alıyor. Parkın hizmete girmesiyle mahalle sakinlerinin, eğlence ve spor yapacakları alan ihtiyacı karşılanmış oldu.
Yine Varsak Karşıyaka Mahallesinde 4 dönümlük alandan oluşan, süs havuzunun, basketbol sahasının da yer aldığı parkın yapımın da büyük oranda tamamlandı.
Karşıyaka Mahallesinde, 2 dönümlük park da geçtiğimiz aylar da hizmete girmişti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsaktaki mahalleleri birçok kez ziyaret ederek, sorunları yerinde tespit ettiğini belirterek, Asfaltlanan yollarıyla, temalı parklarıyla, imar sorununun çözümüyle Varsak, Antalyanın en güzel yerleşim alanlarından biri olacak, dedik ve bu sözümüzün gereğini de yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. dedi.
Tütüncü, plan ve program dahilinde mahallelerin alt ve üst yapı ihtiyaçlarını karşıladıklarını anımsatarak, Varsak beldesinde yolların asfaltlanmasına ve yeni parkların yapımına devam edeceklerini sözlerine ekledi.