Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ GO-KART PİSTİNDE. 04.05.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 17:34Kutup Yıldızı Gençlik Derneğinin, GO-Kart turnuvasına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, GO-Kart pistinde yaptığı ilk sürüşte, başarılı bir performans gösterdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kutup Yıldızı Derneğinin, Deepo Go-Kart pistinde düzenlediği turnuvaya katıldı. Kutup Yıldızı Gençlik Derneğinin Go-Kart Turnuvasında 80 kişi yarıştı. Yarışları ilgiyle izleyen Tütüncü, turnuvada ilk kez Go- Kart pistinde sürüş yaptı. Go-Kart aracıyla başarılı bir performans sergileyen Tütüncü, siyasette olduğu gibi pistte de başarılı olduğunu gösterdi. Go-Kart pistinde hünerini gösteren Tütüncüyü, Babası Fevzi Tütüncü ve Annesi Hatice Tütüncü de izledi. İlk kez bir Go-Kart aracına bindiğini söyleyen Başkan Hakan Tütüncü, Go-Kart, çok keyifli ve sürücülerin hız tutkusunu köreltmek için güzel bir spor. dedi.
Turnuvanın kupa töreninde konuşan Tütüncü, Kutup Yıldızı Gençlik Derneğinin Go-Kart Turnuvasına katılmaktan ve gençlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Hakan Tütüncü, Bu turnuvayla gençler, hem dostluklarını artırmak hem de arkadaşlıklarını pekiştirme imkânı buldu. Bu tür organizasyonların devamını temenni ediyorum. şeklinde konuştu.
Tütüncü, Kutup Yıldızı Gençlik Derneği Başkanı Engin Okudanla birlikte, turnuvanın birincisi Burak Şekere, ikincisi Ozan Özbudaka ve üçüncüsü Zafer Özçelik, ödüllerini verdi.